Hakkımızda


Bugüne Kadar Neler Yaptık?

heyLove’a Amerikada faaliyet gösteren YSB Enterprise, Inc. firmasının sosyal sorumluluk projesi olarak başladık. Küçük dostlarımız için en iyi mamayı geliştirmek üzere, konusunda uzmanlaşmış akademisyenlerle birlikte uzun süren AR-GE çalışmaları yaptık. Bu çalışmalara YSB Enterprise ham madde, laboratuvar ve finans desteği verdik. Kaliteli gıdaların, dostlarımıza ulaşmasını hedef alarak, heyLove markasıyla Türk Üniversitelerindeki Akademisyenlerin çok önemli katkılarıyla birlikte, önce dostlarımız diyerek, Türkiye’de yatırım yapma kararı aldık. Bu kararın ne kadar doğru olduğunu ürünlerimize gösterilen ilgiden gördük.

Bir yılı aşkın sürece, Akademisyenlerimizin desteğiyle en iyisine ulaşmak için çalışıp, bu coğrafyanın iklim şartlarına uygun ürünler çıkartmayı başardık. 6 ay boyunca bu ürünlerimizi ücretsiz olarak dostlarımızla paylaştık. Onların mutluluğu ve sağlıklı gelişimlerini izleyerek bizler ve tüm AR-GE ekibimiz gurur duyduk. Başlattığımız Kıtalar arası lezzet operasyonun sosyal sorumluluk projeleriyle güçlenmesi ve küçük dostlarımıza zihinsel, fiziksel sağlık olarak dönmesi, yıllar Süren AR-GE Çalışmalarımızın meyvesidir.

heyLove dostlarımızın bu dünya üzerinde bizler kadar hakka sahip olduğunun bilincine varmış bir kuruluş olmanın gururunu defalarca yaşamış ve sizlerle birlikte yaşamaya devam edecektir. Unutma, O Seni Bekliyor…